Sep 7th پایان فعالیت گاد سرور

پایان فعالیت گاد سرور با سلام خدمت کاربران گرامی گاد سروربه دلیل برخی مشکلات و عدم وجود زمان کافی برای پشتیبانی شما عزیزان دیگر قادر به سرویس دهی به مشتریان گرامی و ادامه فعالیت نیستیم..با ... بیشتر »

Jan 27th انتقال سرور انگلیس و کانادا

با سلام خدمت مشتریان عزیز گاد سرور

مشترکانی که رنج آی پی آنها با

88.150.199.***
و
192.64.15.***

شروع می شه زحمت بکشن پسورد سرور خود را برای انتقال و دریافت سرور جدید ارسال کنن


باتشکر
مدیران گادسرور

Sep 25th پنل ریست تحت وب

با سلام خدمت تمامی کاربران گاد سرور ( شرکت نوین افزار ) پنل ریست تحت وب برای مدیریت سرور راه اندازی شد . و از این پس تمامی سرویس ها در تایم سر رسید به صورت اتوماتک توسط پنل ریست اگر فاکتور پرداخت ... بیشتر »

Sep 19th قطعی های اخیر بر روی سرور آلمان

با سلام خدمت تمامی کاربران گاد سرورهمانطور که میدانید بر روی سرور آلمان در چند روز اخیر مشکل خاموش شدن سرور اصلی داشته ایم و برای کاربران نارضایتی ایجاد شده استسرور اختصاصی مشکل داره  و ... بیشتر »

Jun 21st اطلاعیه بسیار مهم . بابت قطعی سرورها

با سلام خدمت تمامی کاربران گاد سرور به علت عوض نکردن پسورد پیش فرض سرورها . شخص نا مشخصی از پسورد پیش فرض استفاده کرده و باعث خراب کاری روی سرور شده در این چند روز ابیوزهای زیادی بر روی آی پی ... بیشتر »

May 30th انتقال هاست

با سلام  تمامی پلن های هاست در حال انتقال میباشند . اگر در طی این تایم انتقال به مشکل قطعی خوردید صبور باشید

May 30th تغییرات در پنل IP-IP

با سلام     به علت تغییر دیتاسنتر و افزایش قیمت پهنای باند مجبور شده ایم که تغییراتی بر روی پنل ایجاد ... بیشتر »

May 21st اطلاعیه بسیار مهم برای کاربران گاد سرور

با سلام . خدمت تمامی مشتریان گاد سروراز آنجایی که عده ای از کاربران از ادب کافی برخوردار نیستند شماره تماس ها به زودی از سایت برداشته میشود و پاسخگویی فقط از طریق تیکت خواهد بوداگر مشکلی به وجود ... بیشتر »

May 19th قطعی سرور عده از کاربران

با سلام . برروی هارد سوم سرور انگلیس یوکا2 مشکلی پیش آمده که باعث قطعی عده ای از کاربران که بر روی آن هارد قرار داشتند شده استفعلا علت آن نامعلوم است و جهت بررسی به دیتا سنتر اعلام شده استتا رفع ... بیشتر »

Jan 22nd اطلاعیه مهم برای سرورهای انگلیس

با سلام خدمت تمام کاربران گاد سروربه علت مشکل به وجود آمده در پورت سرور انگلیس فعلی و کم شدن سرعت سرورها . تیم گاد سرور تصمیم به خرید  سرور از دیتاسنتر قدرتمند تری از انگلیس گرفته استسرورهای ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution